Webinář o zpracování a využití placenty

Placenta je endokrinní orgán, což znamená, že je hormon produkující orgán. Placenta začíná produkovat hormony v 6-8 týdnu těhotenství aby pomohla těhotenství udržet. Tyto hormonální hladiny se během těhotenství neustále zvyšují a ve třetím trimestru je jejich hladina 3 krát vyšší než je normální hladina hormonů v systému nastávající matky. Od 4 do 5 dnů po porodu budou tyto hladiny hormonů klesat pod normální úroveň. To je obrovská fluktuace, která jde od trojnásobku normální úrovně pod normální úroveň a to je doba, kdy léčivá schopnost placenty vstupuje do hry.

Není divu, že enkapsulace je nejčastější formou zpracování placenty: je jednoduché kapsle spolknout, mají dlouhou životnost a mohou být po porodu rychle připraveny. Pro tyto kvality je enkapsulace ideálním řešením zpracování placenty.

"Co kdyby každá žena měla svou placentu v kapslích místo receptu na lahvičku léků? Myslím, že deprese by se snížily, míra kojení by se zvýšila a lakomé farmaceutické společnosti a výrobci umělé výživy by ztratili obrovské zisky, které vydělávají na naší nevědomosti."

Tiffany Rosenbrock

NAZEP vznikl proto, aby také ženy v České Republice měly možnost využít výhody placenty s poradenstvím profesionálně vyškoleného specialisty a využít tak její jedinečné vlastnosti.

Placenta obsahuje vaše vlastní přírodní hormony a je perfektně vyrobená, aby posloužila individuálním potřebám vašeho těla a potřebám dítěte.

Tento webinář vám pomůže se zorientovat problematice vydání vydání placenty z porodnice, její funkci a také možnostech zpracování po porodu miminka.