Homeopatika z placenty

homeopatikum z placenty je zcela unikátní

Homeopatika stejně tak, jako esence pomáhají na vibrační a energetické úrovni. Homeopatika z placenty jsou pro vaše dítě přirozenou pomocí po celý jeho život, tak jako placenta byla jeho životadárným zdrojem v děloze před narozením. Obsahuje základní informace jeho/jejího genetického profilu a proto má tak úžasnou schopnost přinést rovnováhu v čase emocionálních nesnází, nemoci nebo těžkého životního období.

Homeopatika jsou vyráběna z placentové tinktury. Jsou především vhodná pro děti již od útlého věku. Pomáhají snižovat výskyt koliky, pomáhají při růstu zoubků, separační úzkosti a záchvatech pláče

U matky pomáhají s hormonálními výkyvy, snižují úzkost, emoční stres a stabilizují náladyNěkteré ženy je používají při menstruačních bolestech nebo potížích a při pocitu nedostatku mléka. 

Placentové homeopatikum, které Nazep pro své klienty zajišťuje, se vyrábí ručně v ČR. Jedná se vůbec o nejlepší způsob výroby. Homeopatika jsou totiž informatika a u běžné strojové výroby se ztrácí až 50% informace. Tato homeopatika neobsahují laktózu.

U ruční výroby zůstává informace zachována, respektive se potencuje o energii výrobce. Nabízíme tak maximální kvalitu!

Toto homeopatikum je zcela unikátní. Je vyrobeno z placenty, o kterou jste se vy a dítě dělili. Obsahuje jedinečné a konkrétní zděděné vlastnosti Vašeho dítěte. Dalo by se o tomto homeopatiku uvažovat, jako o kouzelném lektvaru, který jej/ji bude provázet po celou dobu života.

K dispozici jsou 2 až 4 lahvičky, pro matku a pro dítě.

Potence 7c, 12c, 30c a 200c - á 10g o velikosti antiperle.

Homeopatikum může být použito od narození až do dospělosti. Dítěti pomáhá překonat mnoho věcí – koliku, růst zubů, separační úzkost a záchvaty pláče, učení na nočník, první den ve škole, odstavení od kojení a jakýkoli jiný stres. Také zvažte podání homeopatika, pokud se dítě zdá bledé, vyčerpané a připadá vám, že bude nemocné.

Pro ženy je placentová homeopatie zvláště účinná v době menstruace, premenstruačního syndromu, těhotenství, kojení a menopauze. Pro ženy i muže (British Homeopathic Association) je vhodné tuto homeopatii použít v době stresu, nemoci nebo změny. Zkušenosti uvádějí, že tento konstituční lék může zlepšit příznaky emočního stresu, smutku či trápení, úzkosti, deprese nebo hormonální nerovnováhy.

Obecně platí, že:

  • pro malé děti je určena potence 7c
  • pro starší děti okolo 12let a výš se dá užít i potence 12c
  • při akutní atace nemoci nasadit každou půlhodinu 1-2 kuličky  
  • pokud se příznaky po třech hodinách výrazně nezlepší = použijte jiný lék ( způsob léčby)
  • při méně akutních projevech stačí užití 2x - 3x denně.

Vysvětlení homeopatičky: "Pokud mluvíme o placentě jako pomoci při nemoci, pak je napřed nejdůležitější zjistit, jestli to funguje u konkrétních příznaků - to se bude lišit od jedné maminky k druhé. Poté, co bylo zjištěno, že placenta je užitečná pro dané příznaky, například růst zoubků se začne s nízkou potencí 7c, ale s možností použití vyšší potence jak dítě roste. Také je např. vhodná při prořezávání většinou zubů (stoliček), které mohou vyžadovat energii větší potence. Jak děti rostou může být 7c nedostatečně silná potence. Nabízí se tedy potom potence 12c, 30c a nebo 200c. 

S odstupem času může být nutné mít vyšší potenci jako 200c pro případy, kdy je energie symptomů vysoká, jako první pomoc a při akutních příznacích. Jiné homeopatem pečlivě vybrané homeopatika se mohou používat spolu s placentovými homeopatikami. Pokud používáte homeopatika doporučené homeopatem, můžete při jakýchkoli příznacích použít také placentové homepatikum. Protože je "placenta humana" (vyrobeno na přání matky z její placenty) široce obsažena v homeopatické příručce Materica Medica, měl by váš homeopat být schopen přizpůsobit doporučené homeopatika těm vyrobeným z vlastní placenty. Mnoho matek také používá placentární homeopatikum pro sourozence dítěte.  

200c je příležitostné homeopatikum a v lahvičce je mnoho dávek, ale je možné je použít i pro matku v dobách hormonálních poruch. Je vhodné mít také potenci 12c, která se může použít jako prostředek k dokončení symptomů. To znamená, že začnete s 200c při akutních stavech a jdete postupně dolů na 30c až do odeznění příznaků a ukončíte s 12c. Stejně to působí naopak - začnete s 12c při fyzických symptomech a můžete pokračovat směrem nahoru pokud se symptomy stanou více emocionální a akutní. Jakmile jsme našli to správné homeopatikum, tak pak můžeme měnit jeho potenci při různých příležitostech. Co se týče potence 20c, tak k této potenci jsem velmi skeptická, protože tato potence není dostatečně vědecky podložená a raději ji nedoporučuji někomu, kdo není přímo homeopat." 

Homeopatka vám vzorek zašle zpět spolu s 1c lahvičkou a vy si tak můžete v budoucnu homeopatika doobjednat ve vámi vybrané potenci. Cena u doobjedaných homeopatik je cenově zvýhodněna.